Historia


      W roku 1991 Pan Karol Białecki wraz z małżonką podjęli ryzykowną jak na tamte czasy decyzję o założeniu własnego przedsiębiorstwa. Tak właśnie powstał pierwszy sklep Państwa Białeckich. Początkowo był to sklep wyłącznie sklep mięsny o powierzchni 50m2 obok domu w Budzisławiu Kościelnym, w którym oboje sprzedawali a dodatkowo po godzinach Pan Karol Białecki organizował zaopatrzenie. Sklep szybko zyskał miano najlepszego w okolicy co zmusiło Państwa Białeckich do rozbudowy i przekształcenia sklepu mięsnego w sklep ogólnospożywczy. Taki bieg wydarzeń skłonił tych ciężko pracujących ludzi, już na tym etapie do tego aby powziąć starania o stworzenie sieci sklepów, do czego również skłaniali ich klienci, którzy nie rzadko przyjeżdżali z odległych miejscowości na zakupy.

    Po roku działalności powstał drugi sklep w odległym o 8 kilometrów Wilczynie. W ciągu następnych 5 lat sklepów Państwa Białeckich było już 4. W tedy nastąpił kolejny przełom w działalności przedsiębiorstwa, Państwo Białeccy podjęli pionierski projekt stworzenia pierwszego sklepu samoobsługowego w miejscowości Kleczew. Ta decyzja wyznaczyła nowy kierunek rozwoju przedsiębiorstwa, wkrótce powstał drugi sklep samoobsługowy w Budzisławiu Kościelnym. Od tego momentu rozwój zaczął nabierać tępa. Państwo Białeccy zmienili formaty pozostałych sklepów ze sprzedaży zza lady na sprzedaż samoobsługową.

     W roku 1997r przystąpiliśmy do sieci POLOmarket, ta decyzja dała przedsiębiorstwu czas na zastanowienie się co dalej. W roku 1999 Pan Karol nabył podupadłe Piekarnię i cukiernię Kleczew, aby już po trzech latach zrobić z tych zakładów jedne z największych w regionie. W roku 2004 na skutek konsolidacji sieci POLOmarket Państwo Białeccy opuścili szeregi tej sieci mając 8 własnych supermarketów. Ten rok był również rokiem powstania Marki „TWÓJmarket”. Po stworzeniu własnego wizerunku sklepów przyjaznych dla klientów, "TWÓJmarket" rozpoczął ekspansję do coraz większych i dalszych miejscowości aby móc trafiać do jak największej liczby Klientów. Dziś po 21 latach działalności TWÓJmarket liczy już 31 obiektów promieniu 150 km od siedziby firmy, o średniej powierzchni Sali sprzedaży ponad 600 m2 w, oraz zatrudnia ponad 800 osób.

Plany Dalszego rozwoju

     TWÓJmarket stawia na rozwój, od samego początku rozwijamy się w szybkim tempie, mając dziś 31 obiektów zamierzamy do końca tego roku otworzyć kolejne 4 i cały czas poszukujemy nowych lokalizacji pod nasze supermarkety. Mamy również w planach budowę drugiego centrum logistycznego.

Nasze zalety      Firma Twój Market stawia na dobry kontakt z Klientem, staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Wraz z powstaniem marki, ruszyła wydawana co dwa tygodnie gazetka promocyjna, po to aby nasi Klienci byli na bieżąco poinformowani o naszych promocjach oraz konkurencyjnych cenach.

       Nasza kadra to ponad 800 osób elitarnej i w pełni wyszkolonej załogi, pozostającej pod ciągłym nadzorem przydzielonych im kierowników oraz trenerów. Mocną stroną Twojego Marketu jest też logistyka. Mała powierzchnia magazynu głównego 2000 m2 nie pozwala nam na zbyt długie przechowywanie towarów w centrali. Aczkolwiek, nowoczesny tabor 24 samochodów dostawczych, oraz innowacyjne rozwiązania logistyczne pozwalają nam na dostarczanie zaopatrzenia do każdej placówki w ciągu kilku godzin, co owocuje zawsze świeżym towarem (np. warzywa, owoce, pieczywo) na sklepowych półkach.